Naše služby

Jazykové kurzy pro firmy

Proč je potřeba mít lekce ve vaší firmě/pracovišti?

Angličtina je číslo 1 v obchodním světě. Pokud Vy nebo váš tým nedokážete efektivně komunikovat s vašimi klienty z jiných zemí bude to pro vaši firmu nevýhoda. Svět se mění a to rychle hlavně kvůli informačním a komunikačním technologiím a můžeme tedy najít a být nalezeni obchodními partnery odkudkoli, takže když nadejde čas je nezbytné aby Vás a vaši firmu vaše jazykové schopnosti reprezentovaly a nezklamaly. Všichni víme jak důležitý je první dojem a jak drahá umí být nedorozumění.

Trh práce je nasycený pracovními nabídkami zejména automobilového průmyslu takže je důležité být atraktivní pro potenciální zaměstnance i právě nabídkou jazykových kurzů které mnohé firmy dávají jako součást zaměstnaneckých benefitů.

Vystresováni cestováním po městě a bojem s dopravou?

My přijdeme k vám kdekoli nás potřebujete. Stačí nám jen prostor pro výuku a obvykle děláme lekce jeden na jednoho nebo až pro čtyřčlenné skupiny. Za čtyři roky působení v Mladé Boleslavi máme mnoho spokojených klientů. Máme instruktory z řad českých, zahraničních i rodilých mluvčí.

Naši instruktoři jsou ochotni se přizpůsobit a vytvořit kurzy přesně pro potřeby našich klientů.

Lekce přes Skype

Jste příliš vytíženi pro Kurz angličtiny? Cestujete příliš často?

V tom případě pro Vás máme řešení ve formě Skype lekcí.

Skype lekce jsou užasnou cestou k zlepšení angličtiny odkudkoli. Díky moderním technologiím můžete komunikovat přes telefon, tablet, či notebook. 

Navíc je to výborný způsob jak natrénovat hovory po telefonu a videokonferencích, což může být pro někoho náročné.

Intenzivní kurzy

Potřebujete Vy nebo někdo z vašeho týmu rychle zlepšit angličtinu?

Začínáte na novém místě, kde se anglicky mluví denně?

Potřebujete se připravit na důležitý meeting či prezentaci s mnohonárodnostní účastí?

Můžeme pomoci. Nabízíme jedno až pětidenní kurzy které jsou dokonalou cestou k zostření vašich schopností a posílení sebedůvěry individuálním přístupem. V takovémto prostředí jsme schopni věnovat veškerý náš čas a energii k postupu kupředu.

Angličtina pro automobilový průmysl

Pracujete, nebo chcete pracovat v automobilovém průmyslu?

Chcete zlepšit svoje jazykové schopnosti ve vašem současném, či budoucím oboru?

Kvůli naší dlouhé historii s prací v automobilovém průmyslu jsme získali širokou škálu zkušeností s jeho vnitřními mechanismy. Proto můžeme našim klientům nabídnout metody a tipy potřebné k vykonávání činnosti, nebo zdokonalit ty stávající. Jakmile zjistíme Vaše potřeby a posoudíme Vaše dovednosti můžeme zajistit způsob jak vám pomoci.

Intenzivní osobní prázdninové kurzy

Nabízíme naprosto individuální osobní jazykové kurzy, kdy bude klient před odjezdem přezkoušen aby se dosáhlo maximální kvality.

A co to znamená?

Naše kurzy jsou cesty do kterékoli země nebo místa, které si naši klienti přejí navštívit. Mohou to být Krkonoše, nebo třeba Bali. Volba je na klientovi. Jak bylo zmíněno, vše je naplánováno před odjezdem a rozvrh je tak flexibilní a intenzivní jak si klient přeje.

A co je výhoda této cesty?

Každý kurz je s rodilým Britem a každý program je naplánován a navržen pro Vás, což znamená, že náš společný čas je naplno využit a náš učitel Vám může věnovat plnou pozornost. To že cestujeme a děláme různé věci a aktivity znamená, že si vytváříme situace a příležitosti, které jdou v učebně pouze nasimulovat, přičemž na kurzu si je můžete vyzkoušet na vlastní kůži a to zároveň s učitelem, který Vám “kryje záda”. Rozdíl a posun je očividný. Kurzy většinou trvají 5-10 dní. 

Překlad a korektura

Chcete mít  obsah pro firemní stránku nebo promoční materiál bez trapných chyb?

Nejste si jisti jestli to co píšete je srozumitelné a jasné pro čtenáře, jako třeba vašeho vedoucího, profesora nebo zákazníka?

Chtěl byste mít váš dokument v jiném jazyce?

Nemusíte hledat dál, na pomoc jsme tu my. Máme rozsáhlé zkušenosti s překlady a korekcí technických, pracovních, akademických a obchodních textů. A proto jsme schopni splnit téměř jakýkoli klientský požadavek.

Překlad dodáme do 7-10 dnů s možností expresního překladu u časově omezených požadavků.

%d bloggers like this: